top of page

Meie oleme üritusturundus- ja loovagentuur Milestone

Tunnustus:  

Lisaks meie pikaaegsetele klientidele,
Kuldmunadele ning rahvusvahelistele auhindadele
on kindlasti üheks suurimaks tunnustuseks
Turundajate Liidu ja Kantar Emori poolt läbi viidud
turundusagentuuride maine & klientide rahulolu

uuringu tulemused:

Lausa kolmel järjestikusel uuringul on
Milestone Events hinnatud esikoha vääriliseks
nii projektijuhtimise kvaliteedis,
loovuses kui ka

võimekuses olla turunduses strateegiline partner.

Yolo Group

"Thank you Maris Altsoo and Milestone team - you always go many miles further than we expect or imagine and that's why we are so good together! All was unforgettable and spotless! Excellent job, so many years in a row. Maris, you are a wonder-woman! I don't know how you’re gonna top this next year, but I already know you will somehow!”

Pandipakend

"Teil on ääretult vahvad ja julged mõtted, mis teid teistest pakkujatest selgelt eristavad. Lava suutis nii mind kui ka kolleege üllatada, EPP mõistes midagi nii suurt veel meie üritustel püsti pandud ei ole. Seega aitäh-aitäh ja veelkord aitäh."

Yolo Group International Partners

“One of the best events I’ve attended. You’ve set the ladder exceptionally high, and I trust you'll deliver even above - to the moon! What you and your teams achieved this week was nothing short of miraculous. To plan, host and execute an event for the first time, in covid without one single compromise on the quality was just mindblowing. I have never been to an ‘industry’ event that comes even close.”

Näpi Saeveski

"Suur-suur-suur tänu väga toreda ja meeldejääva peo korraldamise eest. Julgen kindlalt Milestone´i kõikidele tuttavatele soovitada, kellel plaanis üks meeldejääv üritus korraldada. Eriti hindan Teie kvaliteedile ja glamuurile panustavat suunda. Soovin jõudu ja edu ning kindlasti kohtume veel!"

Takeda
| virtuaalkonverents

"Pean lihtsalt isiklikult ütlema. Suured tänud sulle! Sa julgustasid kõiki (eriti mind) esimesel päeval nii hästi. Ja sa juhtisid tervet meeskonda nii suurepäraselt. Kõik tundus nii lihtne ja selge kui sa kohal olid. Elu kohe sees ja energiat täis. Mul on nii kahju, et sind täna Eestis ei olnud aga usun, et Lätakatel oli ka sind väga vaja. Loodan, et ka nemad hindasid sind seal sama moodi nagu meie siin. Suured tänud sulle!"

CGI
| virtuaalkonverents

"Väga mõnus formaat! Vahepeal ununes ära, et see ei olegi mingi tv3 või kanal2 telesaade. Väga professionaalne teostus! Aitäh korraldajatele, mis te seal täna õhtul tegite. Suutsite videopildi vahendusel inspireerida ja edasi kanda seda ülimat väärtust! Idee ja teostus olid väga ägedad ja päris mitu korda sai korralikult naerda. Oli au jälgida ja sellest osa saada!"

Riigikogu Kantselei

"Pidu oli supertore, valgus- ja helilahendus superluks, ülivinge bänd, maitsev söök ja lahe sisustus. Kokkuvõte oleks selline, et „BEST PARTY EVER!“ :) :)"

Thermory

"Soovin samuti enda poolt tänada super ürituse eest. Hommikul rääkisin töötajatega ning sain taas ainult positiivseid tagasisidesid. Nii nagu Sulle ka kohapeal ütlesin, siis ütlen veel, et kõik oli väga tore kuni bändini välja. Mulle meeldib, et meie koostöö on olnud juba kolmas üritus väga hea. Suur suur kummardus kogu teie meeskonnale."

ABC Supermarkets

"Inimesed ei jõudnud suvepäevi ära kiita, kõik jäid rahule. Minule endale meeldis see, et te olite väga palju arvestanud kõikide tingimuste ja soovidega, mida me oma kohtumistel olime rääkinud ja kokku leppinud. Kõik asjad olid väga hästi läbi mõeldud ja kohapeal ei tekkinud mitte ühegi asjaga segadust. Mul jagub teile vaid kiidusõnu ja kindlasti soovitan kõikidel Milestonega koostööd teha!"

Standard

"Suur-suur tänu suurepäraselt korraldatud peo eest!!!!! :) Peo osas- eeskava oli super, siiani kiidetakse korralduslikku poolt, väga hea jutuga õhtujuht, väga head etteasted! Mulle kirjutati, et see pidu oli 10 10st!! Täna öeldi, et see on läbi aegade parim aastavahetuse pidu!!"

Oilseeds

"Nagu ka Paide Kultuurikeskuse personal ütles, et sellist pidu pole veel Paide Kultuurikeskuses nähtud kui see oli. Väga suurejooneline, sisukas ning hästi ülesehitatud oli see kõik. Siirad tänusõnad selle eest!"

Elektrum

"Suured tänud sulle ja Renele (ja kogu ülejäänud meeskonnale) toredate suvepäevade eest! Osalejad jäid väga rahule, olevat olnud parimad suvepäevad ever :)"

Kaitsetööstuse Liit
| virtuaalkonverents

"Suurepäraselt teostatud konverents. Väga professionaalne!"

Assistly
| virtuaalkonverents

"Jäime väga rahule. Just selle poole pealt, et mõtlete ise ka väga aktiivselt kaasa ning on väga palju häid mõtteid. 😊"

Maksu- ja
Tolliamet
| virtuaalkonverents

"Jäime oma virtuaalüritusega väga rahule. Muidugi oli kahju, et meid rohkem ei saanud stuudios olla, aga ka sellises setupis asi toimis ja kahtlemata oli õige otsus vähemalt päeva esimene pool professionaalse tehnikaga filmida ja edastada!"

bottom of page