Aktiivsem

treening-PAUS

Treening-PAUS on kvaliteetne ja läbimõeldud aktiivsema hoiakuga meeskonnasündmus, mille käigus saab oma tiimiga proovile panna füüsilised võimed Eesti crossfiti-kuninga Priit Meieri juhendamisel.

Sisu:

Minek: Esmalt viime teid loodusesse või Tallinn CrossFit klubisse, kus oleme loonud teie meeskonna jaoks unikaalse võistlusraja, mis paneb proovile kõik spordisõbrad, kuid on teie meeskonnale jõuetekohane. Rajal võtab teid vastu Tallinn CrossFit eestvedaja Priit Meier.

 

Priit on Tallinn CrossFit looja ja omanik, endine kaitseväelane, kes usub sellesse, et kõik meie tegevused moodustavad ühtse terviku ja treening on selle lahutamatu osa. Motivatsioon, eesmärk ja võimekus on alati individuaalne ja sellest Priit lähtubki. Priidu tugevuseks on keharaskuse- ja sangpommidega treening ning kiirusliku vastupidavuse arendamine.

Ettevalmistus: Enne crossfitti sukeldumist viib Priit Meier läbi korraliku soojenduse, tutvustab seejärel crossfiti rada ja annab soovitusi ning õpetussõnu. Lisaks saate küsida Priidu käest, mida ta sööb, et ta nii tugev on.

Cross-fit võistlus: Soojenduse järel annab Meier avapaugu crossfit-elemente sisaldavale võistlusele. Võistluse käigus saab kindlasti joosta, hüpata ja veidi ka higistada. Lisaks füüsilisele pingutusele on üheks võistluse osaks ka nutikuse ja kiire mõistuse proovilepanek. Võistlusrada saab muuta vastavalt grupi sportlikkuse astmele ning see on jõukohane nii meestele kui ka naistele.

Laadimine: Peale võistlust ootab kõiki rabelejaid ees mõnus piknik, et makrod oleksid pärast treeningut tasakaalus.

Värskendumine: Enne tööpaika naasmist on võimalik kõigil teie tiimiliikmetel end Priidu ruumides värskendada. Seejärel toome teid tagasi tööpaika tugevamana, värskemana ja võimsamana.

 

X-factor: Kas te teate, mida sööb Priit Meier, et ta nii tugev on? Treening-PAUS'il saate teada!

Kellele: Grupi suurus kuni 30 in.

Kestus?ca 1,5-2 h 

Tutvustus + soojendus 15 min

Võistlus 30-40 min 

Värskendumine ja lõuna 40 min

Transport Tallinna piires CrossFit klubisse (Rannamõisa tee 4f) ja tagasi.

Broneeri või küsi lisaküsimusi: