top of page

Tagasiside klientidelt:

Coingaming / Yolo Group

"Thank you Maris Altsoo and Milestone team - you always go many miles further than we expect or imagine and that's why we are so good together! All was unforgettable and spotless! Excellent job, third year in a row. Maris, you are a wonder-woman! I don't know how you’re gonna top this next year, but I already know you will somehow!”

Pandipakend

"Teil on ääretult vahvad ja julged mõtted, mis teid teistest pakkujatest selgelt eristavad. Lava suutis nii mind kui ka kolleege üllatada, EPP mõistes midagi nii suurt veel meie üritustel püsti pandud ei ole. Seega aitäh-aitäh ja veelkord aitäh."

Yolo Group
International
Partners

“One of the best events I’ve attended. You’ve set the ladder exceptionally high, and I trust you'll deliver even above - to the moon! What you and your teams achieved this week was nothing short of miraculous. To plan, host and execute an event for the first time, in covid without one single compromise on the quality was just mindblowing. I have never been to an ‘industry’ event that comes even close.”

Näpi Saeveski

"Suur-suur-suur tänu väga toreda ja meeldejääva peo korraldamise eest. Julgen kindlalt Milestone´i kõikidele tuttavatele soovitada, kellel plaanis üks meeldejääv üritus korraldada. Eriti hindan Teie kvaliteedile ja glamuurile panustavat suunda. Soovin jõudu ja edu ning kindlasti kohtume veel!"

Takeda
|virtuaalkonverents

"Pean lihtsalt isiklikult ütlema. Suured tänud sulle! Sa julgustasid kõiki (eriti mind) esimesel päeval nii hästi. Ja sa juhtisid tervet meeskonda nii suurepäraselt. Kõik tundus nii lihtne ja selge kui sa kohal olid. Elu kohe sees ja energiat täis. Mul on nii kahju, et sind täna Eestis ei olnud aga usun, et Lätakatel oli ka sind väga vaja. Loodan, et ka nemad hindasid sind seal sama moodi nagu meie siin. Suured tänud sulle!"

CGI
|virtuaalüritus

"Väga mõnus formaat! Vahepeal ununes ära, et see ei olegi mingi tv3 või kanal2 telesaade. Väga professionaalne teostus! Aitäh korraldajatele, mis te seal täna õhtul tegite. Suutsite videopildi vahendusel inspireerida ja edasi kanda seda ülimat väärtust! Idee ja teostus olid väga ägedad ja päris mitu korda sai korralikult naerda. Oli au jälgida ja sellest osa saada!"

Riigikogu
Kantselei

"Pidu oli supertore, valgus- ja helilahendus superluks, ülivinge bänd, maitsev söök ja lahe sisustus. Kokkuvõte oleks selline, et „BEST PARTY EVER!“ :) :)"

Thermory

"Soovin samuti enda poolt tänada super ürituse eest. Hommikul rääkisin töötajatega ning sain taas ainult positiivseid tagasisidesid. Nii nagu Sulle ka kohapeal ütlesin, siis ütlen veel, et kõik oli väga tore kuni bändini välja. Mulle meeldib, et meie koostöö on olnud juba kolmas üritus väga hea. Suur suur kummardus kogu teie meeskonnale."

Alteams Eesti

"Emotsioonid on absoluutselt laes! Ka täna veel rääkisime kui vahva ikka oli! Tuhat tänu ja suured kummardused teile Maris ja Mikk!"

ABC Supermarkets

"Inimesed ei jõudnud suvepäevi ära kiita, kõik jäid rahule. Minule endale meeldis see, et te olite väga palju arvestanud kõikide tingimuste ja soovidega, mida me oma kohtumistel olime rääkinud ja kokku leppinud. Kõik asjad olid väga hästi läbi mõeldud ja kohapeal ei tekkinud mitte ühegi asjaga segadust. Mul jagub teile vaid kiidusõnu ja kindlasti soovitan kõikidel Milestonega koostööd teha!"

Standard

"Suur-suur tänu suurepäraselt korraldatud peo eest!!!!! :) Peo osas- eeskava oli super, siiani kiidetakse korralduslikku poolt, väga hea jutuga õhtujuht, väga head etteasted! Mulle kirjutati, et see pidu oli 10 10st!! Täna öeldi, et see on läbi aegade parim aastavahetuse pidu!!"

Oilseeds

"Nagu ka Paide Kultuurikeskuse personal ütles, et sellist pidu pole veel Paide Kultuurikeskuses nähtud kui see oli. Väga suurejooneline, sisukas ning hästi ülesehitatud oli see kõik. Siirad tänusõnad selle eest!"

Kaitsetööstuse
Liit
|virtuaalkonverents

"Suurepäraselt teostatud konverents. Väga professionaalne!"

Elektrum

"Suured tänud sulle ja Renele (ja kogu ülejäänud meeskonnale) toredate suvepäevade eest! Osalejad jäid väga rahule, olevat olnud parimad suvepäevad ever :)"

Kesko Senukai

"Pidu oli meeleolukas tõesti! Tundus, et kõik töötajad olid väga happyd! :) SUURED TÄNUD MARIS!"

Stora Enso

"See oli parim pidu, mis meil olnud on!"

KONE
|virtuaalüritus

"Aitäh, Maris! Suured tänud väga hea kogemuse korraldamisest!

Eesti Noorsootöö
Keskus

"Kõik õnnestus superhästi ja publikule oli elamus garanteeritud!"

Fujitsu

"Me oleme väga rahul meie peoga! Suur aitäh sulle ja kogu ülejäänud meeskonnale!!!!"

Playtech
|virtuaalüritus

"Aitäh sulle ja kogu teie tiimile eilse show eest! Saime rohkelt emotsioone ja teadmisi online ürituste maailmast 😊"

Takeda
|Hemphilia Nurses Hybrid-Conference

"We definitely should ask your tips for the next hybrid-event!" 

10th Hemphilia Nurses Hybrid-Conference 2020 - viewers from the UK

Sutherland

“Perfect event and atmosphere!”

Keskkonna
Investeeringute
Keskus

"Tahtsin öelda veelkord aitäh eilse eest. Kõik sai jooksvalt lahendatud- hea töö :)"

Maksu- ja
Tolliamet
|virtuaalüritus

"Jäime oma virtuaalüritusega väga rahule. Muidugi oli kahju, et meid rohkem ei saanud stuudios olla, aga ka sellises setupis asi toimis ja kahtlemata oli õige otsus vähemalt päeva esimene pool professionaalse tehnikaga filmida ja edastada!"

Assistly
|virtuaalüritus

"Jäime väga rahule. Just selle poole pealt, et mõtlete ise ka väga aktiivselt kaasa ning on väga palju häid mõtteid. 😊"

Arvato
Bertelsmann

"Tagasiside ka täna kontoris on olnud ainult positiivne :) aitäh väga laheda peo eest!"

Karl
Pütsep

"Tore on teha koostööd, alati leiame koos lahendused ja nad on vahvad, toredad, sõbralikud ning avatud uutele ideedele ning lahendustele!!! :)"

bottom of page