PAUS - oluline osa efektiivsest tööst.

Meeskonnasündmuste organiseerimine nõuab

personali- ja büroojuhtidelt parasjagu aega ja tähelepanu.

Meie eesmärk on muuta see protsess võimalikult

lihtsaks ja mugavaks.

 

Selleks lõimegi meeskonnasündmuste tööriista PAUS.

“PAUS on kui sündmusturunduse TED talk, aga aktiivses vormis - sest koged koos oma meeskonnaga uusi elamusi, kohtad inspireerivaid inimesi põnevas keskkonnas ning ammutad nende parimad teadmised või uued oskused võimalikult kiire aja jooksul.”

 

Mis on PAUS  ja kuidas see toimib?

PAUS on läbimõeldud ning kvaliteetne meeskonnasündmus, mis oma eesmärkidelt sarnaneb suvepäevale või meeskonnakoolitusele, aga on olemuselt lühem, konkreetsem, kulusäästlikum ja alati ajakohane.

Teie valite oma meeskonnale sobiva PAUS' i ning toimumisaja. Meie teeme kogu planeerimise: tuleme teile järgi, viime sündmuspaika, viime sündmuse läbi ning toome tagasi töökohta.

PAUS’i iseloomustab:

MITMEKESISUS: PAUS sobib kõigile, olenemata vanusest ja huvidest. Võid valida PAUS'i, mis sobib teie tiimi huvidega kõige paremini, või vastupidi - mida te pole veel kunagi proovinud, sest PAUS toimib nii algajatele kui ka edasijõudnutele!

LÜHIKE JA TABAV: PAUS' i saab võtta igal tööpäeval, näiteks lõunapausi asemel ning selleks ei pea planeerima eraldi tervet päeva.

TEAM-BUILDING: PAUS on mõeldud väiksema osakonna või meeskonna ühiseks tegevuseks ja meeskonna tugevdamiseks - aastaringselt.

EFEKTIIVSUS: PAUS aitab meeskonnal saavutada ajakohaseid eesmärke.

NUTIVABA: PAUS on reaalne füüsiline sündmus, mis viib töökaaslased korraks eemale ekraanidest ja nutiseadmetest.

LÄBIMÕELDUD FORMAAT: Sina valid PAUS'i, kõik muu organiseeritakse sinu eest, alates transpordist kuni toiduni. Igat PAUS'i on võimalik personaliseerida vastavalt teie tiimile ja soovidele.

KELLELE: ettevõtetele ja meeskondadele, kes tahavad oma tiimiliikmeid tänada või anda uut energiat juurde, et motivatsioon püsiks ja et ideed oleksid jätkuvalt värsked.

PAUSID

Oleme erinevate oma ala asjatundjate ning Milestone Events meeskonnaga kokku koondanud huvitavad ideed, inspireerivad inimesed ning meie ühise know-how ja vorminud esimesed 10 kvaliteetset PAUS'i-vormi, mis sobivad igale ettevõttele ning mida muudame jooksvalt vastavalt ajale ja tagasisidele:​

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Klassikaline

kohvi-PAUS

Kas soovid võtta hetkeks oma meeskonnaga aja maha, aga samas ka meeli turgutada ning hoida mõtlemist ärksamana? Võtke üks kohvi-PAUS ning minge tagasi tööle veelgi lahtisema peaga.

Meeskonnasündmus väiksematele seltskondadele, mis sisaldab endas tunnikest kvaliteetaega meie lemmik Tallinna kohvi- ja espresso baarides koos barista Meelikaga, kes õpetab jahvatama kohviube, pakub maitsta enda lemmik-kohvijooke ning räägib juurde ühe laheda seiga oma Lõuna-Ameerikas veedetud elust.

Väärtus: Energia, uued teadmised, maitseelamus, inspiratsioon, lõunapaus.

Kellele? Grupi suurus kuni 20in.

Kus? Üle Eesti.

Kestus? ca 1-1,5h

Aktiivne

treening-PAUS

Energiatase on üheks oluliseks heaolu indikaatoriks, aga ainult 11 % täiskasvanutest tunnistavad, et neil on küllaldaselt energiat. Üheks parimaks vahendiks väsimusega võitlemisel on füüsiline treening.

Kvaliteetne treening-PAUS'i meeskonnasündmus Eesti crossfiti-kuninga Priit Meieri juhendamisel parandab töötajate vereringet ning südamelihaste tööd ning loob juurde väärtuslikku energiat.

Väärtused: Tervislik eluviisi toetamine, energiataseme tõstmine, uued teadmised, tervislik toitumine,  produktiivsuse parandamine, stressitaseme alandamine, aktiivne ajaviide.

Kellele? Neile, kes ei pelga väikest füüsilist pausi keset tööpäeva. Grupi suurus kuni 30in.

Kus? Tallinnas, Rannamõisa tee 4f või valitud asukohas üle Eesti.

Kestus? Kuni 2 h

Tervislik

toidu-PAUS

Õnne vundamendiks on tervis. Tervise loomise üheks võimsamaks tööriistaks on kahtlemata toitumise mitmekesisus. Seetõttu on arukas olla teadlik selles osas, mida me omale suhu pistame.
 

Soovid oma kolleegide toidulauda rikastada ning nende tervist toetada? Tule koos meiega Korilase Kööki, kust saab tõelise toidu- ja teadmiste elamuse.

Väärtus: Uued teadmised, tervislik toitumine, stressitaseme alandamine, meeskonnatöö, inspiratsioon.

Kellele? Grupi suurus kuni 12in.

Kus? Tallinna kesklinnas, Korilase Köögi stuudios.

Kestus? ca 2 h (võimalik broneerida alates augustikuust).

Veidi pikem

kala-PAUS

40% täiskasvanutest on nii stressis, et nad lebavad öösel ärkvel, kuid juba tund aega vee ääres veedetud aega aitab olulisel määral vähendada ärevust ja kutsub esile rahutunnet.

 

Soovid, et su kolleegid paremini magaksid ja seetõttu ka paremat tööd teeksid? Kala-PAUS on sellisel juhul üks põnev lahendus teie tiimi jaoks.
 

Tegu on kaasahaarava meeskonnasündmusega, mille käigus saate oma tiimiga teritada kalapüügioskusi kogenud kalamees Janno Jaadlaga ning võtta osa metsikust kalapüügivõistlusest.

Väärtus: Rahu, loodus, värskus, uued teadmised, stressitaseme alandamine, elamus, pikem ajaviide.

Kellele? Grupi suurus kuni 40in.

Kus? Üle Eesti.

Kestus? ca 2 h

Arendav

mõtte-PAUS

Uute oskuste arendamine mõjutab seda, kuidas me igapäevaselt asju korraldame. Üheks olulisemaks oskuseks on meie mõistuse kasutamise oskus. Selle arendamine aitab meil teha asju järjest kiiremini, lihtsamalt, aega ja energiat kokkuhoidvalt ning võimalikult vähese stressiga.
 

Soovid oma meeskonna ühist mõtlemisoskust arendada? Vali mõtte-PAUS.

Väärtus: Rahu, tähelepanuvõime arendamine, värskus, uued teadmised, mälu ja mõtlemise kvaliteedi tugevdamine, oma mõistuse parem tundmaõppimine.

Kellele? Grupi suurus kuni 50in.

Kus? Kontoris või mõnes inspireerivas paigas.

Kestus? ca 1-1,5 h

Meelelahutuslik

kontsert-PAUS

Räägitakse, et 20 minutit kontserdil veedetud aega tõstab heaolutunnet lausa 21% ulatuses. Kuulates muusikat, mis sulle meeldib, vallandab aju dopamiini, mis viib kõrgendatud rõõmu, elevuse ja õnnetundeni.

Mis oleks parem kui õnnelikud tiimiliikmed, kes teavad, et neile on antud võimalus tõsta oma heaolutunnet maksimumini?

Kontsert-PAUS on kvaliteetne ja inspireeriv meeskonnasündmus koos põneva artistiga privaatse kontserdi vormis, mille käigus saab sinu tiim end emotsionaalselt hea muusikaga turgutada.

Väärtus: Inspiratsioon, looming, stressitaseme alandamine, meelalahutus, positiivsed emotsioonid, vestlemine.

Kellele? Grupi suurus kuni 100in.

Kus? Kontoris või mõnes huvitavas kontsertpaigas.

Kestus? ca 1-1,5 h

Vajalik

une-PAUS

Enam kui 40%-l täiskasvanutest on uneprobleemid, mis ei lase öösiti magada ja seetõttu ei lase ka järgmisel päeval korralikult funktsioneerida.  Kahjuks kuuluvad nende inimeste hulka ka mitmed sinu kolleegid.

 

Hea uni parandab probleemide lahendamise oskust, tugevdab mälu ja tõstab füüsilist võimekust. Kehv une kvaliteet aga seevastu kahjustab peaaegu kõiki aju funktsioone, teeb nõrgaks, ärevaks ning haavatavaks. 


Une-PAUS aitab tõsta une kvaliteeti ning seeläbi muudab ka töötegemise efektiivsemaks.

Väärtus: Rahu, produktiivsuse suurendamine, värskus, uued teadmised.

Kellele? Grupi suurus kuni 50in.

Kus? Kontoris või mõnes inspireerivas paigas/ruumis.

Kestus? ca 1 h

Rahulikum

linnu-PAUS

Mitmete uuringute põhjal turgutab 10 minutit jalutuskäiku looduses oluliselt ajukeemiat, tõstab õnnehormoonide taset ning parandab keskendumisvõimet. 

Linnu-PAUS on meeskonnasündmus looduses, mille käigus saate oma meeskonnaga “tuulutada” pea värskeks ning uurida koos loodusetark Val Rajasaarega randa, mis on sadade lindude, imetajate ja kalade elukeskkonnaks.

Väärtus: Loodus, värskus, uued teadmised, stressitaseme alandamine, tähelepanuvõime suurendamine.

Kellele? Grupi suurus kuni 40in.

Kus? Paljassaare rannas, Tallinnas või teile sobivas kohas üle Eesti.

Kestus? ca 2 h

Humoorikas

nalja-PAUS

Naermine tugevdab immuunsussüsteemi, parandab tuju, vähendab valu ja kaitseb sind stressi laastavate mõjude eest. Üks korralik annus naeru garanteerib keha ja meele tasakaalu.
 

Komöödia-PAUS on kvaliteetne ja inspireeriv meeskonnasündmus Stewart Johnsoni privaatse stand-up etenduse vormis, mille tulemusena saab sinu tiim end emotsionaalselt naerdes turgutada ja lõdvestuda.

Väärtus: Inspiratsioon, looming, stressitaseme alandamine, meelalahutus, positiivsed emotsioonid, vestlemine.

Kellele? Grupi suurus kuni 100in.

Kus? Kontoris või mõnes huvitavas kontsertpaigas.

Kestus? ca 1-1,5 h

Huvitav

looma-PAUS

Loomade vaatlemine ja jälgimine mõjutab tugevalt meie hormoonide taset. See alandab loomulikul teel kortisooli (hormooni, mida seostatakse stressiga) ning tõstab serotoniini (keemiline aine, mida seostatakse heaoluga).

Looma-PAUS on huvitav meeskonnasündmus, mille käigus saate oma tiimiga avastada loomariiki zooloog Aleksei Turovski ja/või Mati Kaaluga ning uurida Tallinna Loomaaia põnevaid asukaid.

"Loomaaias saavad mudilased esimese kogemuse muudest elukatest, õppurid ja muidu erksad inimesed uusi teadmisi, väsimusest roidunud aga tõelise puhkuse." 

- Mati Kaal

Väärtus: Loodus, värskus, uued teadmised, meeskonnatöö tugevdamine.

Kellele? Grupi suurus kuni 50in.

Kus? Tallinna Loomaaed.

Kestus? ca 2 h

Kuidas PAUS'i  protsess töötab ja teie meeskonnani jõuab?

1. Vali omale meelepärane PAUS kodulehelt: www.milestone.ee/paus.

2. Täida ankeet sobiva PAUS' i võtmise aja ning meeskonna info kohta.

3. Meie aitame sul muuta PAUS' i selliseks, et see sobiks just teie meeskonnale.

4. Tuleme kokkulepitud ajal tegevusega teile kontorisse või viime teid PAUS' i paika.

5. PAUS!

6. Toome teid tagasi tööpaika, kus tunnete end suurepäraselt ja saate naasta töölainele.

"Luba oma kolleegidele väike PAUS ning nad tasuvad sulle selle naeratuste ja veelgi parema tööga.”