Humoorikas

nalja-PAUS

Inspireeriv meeskonnasündmus Stewart Johnsoni privaatse stand-up etenduse vormis, mille tulemusena saab sinu tiim end emotsionaalselt naerdes turgutada ja lõdvestuda.

Sisu:

Minek sündmuspaika/kogunemine: Esmalt koguneb teie meeskond komöödia-PAUS'i sündmuspaika, mis võib olla teie mõnus tööpaik või näiteks Klubi Laev Tallinna sadamas.

Kohtumine artistiga: Sündmuspaigas võtab teid vastu meie hoolitsev meeskond koos Stewart Johnsoniga. 

Kontserdimoment/sündmuse nael: Seejärel leiab aset pooletunnine stand-up etendus, mille käigus viib Stewart oma intelligentse ja teravalt humoorika tekstiga teie tiimi rännakule, kus saab kahtlemata väga palju nalja. Aga see ongi asja mõte, eks ole? 

Naljameisterdusvõistlus: Professionaalse naljamehe kuulamise järel jagame teie tiimi väiksematesse meeskondadesse ja algab parima nalja meisterdamine. Kui naljad on sepistatud, saavad kõik meeskonnad võimaluse oma humoorikusi ka kolleegide ees väljendada.

Kokteili-PAUS: Selleks et muusika teie meeskonna organismi paremini siseneks, ei jäta me teid sellega üksi, vaid pakume teile sündmuse eel, ajal ja järel põnevaid alkoholivabu kokteile otse kokteilimeistri sulest (soovi korral saame kokteilid serveerida ka koos alkoholiga).

X-faktor: Kui Sa pead end huumorivaeseks inimeseks, siis naljaPAUSi ajal avastad sa endas kindlasti koomilise külje.

Koht: Kontoris või mõnes huvitavas kontsertpaigas.

Kellele: Grupi suurus kuni 100 in.

Kestus?ca 1-1,5 h.

Väärtus: Inspiratsioon, looming, stressitaseme alandamine, meelalahutus, positiivsed emotsioonid, vestlemine.

Broneeri või küsi lisaküsimusi: