Arendav

mõtte-PAUS

Mõistuse kasutamise oskuse arendamine aitab meil teha asju järjest kiiremini, lihtsamalt, aega ja energiat kokkuhoidvalt ning võimalikult vähese stressiga.

Sisu:

Sündmuspaika liikumine: Esmalt liigutakse sobival kuupäeval sündmuse toimumispaika, kus ootab teid ees tähelepanu- ja mälutreener Tauri Tallermaa. Mõtte-PAUS võib aset leida kas teie kontoris või teie meeskonna suurust ja töökoha asukohta arvesse võtvas inspireerivas ruumis.

Mõtlemise treening: Seejärel leiab aset pooletunnine koolitus “7 normaalse aju pattu”,  mille käigus annab Tauri Tallermaa teie meeskonnale edasi lühikese ja lööva koolituse vormis: olulised ideed tähelepanu ja mälu treeninguks.

Mõtte-PAUS'i 30 minutiline sisuline osa on piisavalt pikk, et õpetaja saaks oma idee edasi anda, kuid piisavalt lühike, et kuulaja suudaks idee endasse võtta, ära seedida ning mõista olulist informatsiooni.

Tauri Tallermaa koolitusest: “Maailm muutub pidevalt ja täna võime juba kindlad olla, et me ei tea, mis homne päev toob. Kriisid raputavad, teevad haiget, aga samas puhastavad ja teevad meid tugevamateks. Nüüd, kus peame piiratud keskkonnas olema võimelised uutmoodi hakkama saama, tuleb esmalt mõista, mis on muutunud ja mida tasuks muuta. Inimese tähelepanuvõime on piiratud ja kogu aeg millelegi keskenduda me ei suuda. Tegelikult suudame ühele mõttele fokusseerida üsna vähe aega korraga ja sedagi pisteliselt päeva jooksul. Tähelepanu sõltub tahtejõust ja see omakorda energiakulust meie kehas. Küsimus ei ole niivõrd keskendumisvõime suurendamisest, vaid tähelepanu suunamisest olulisele. See on kunst! Aga õnneks õpitav.”

Tugi: Et nälg arendustegevuselt tähelepanu eemale ei kisuks, pakume õpetuse järel mõtte-PAUS'ist osavõtjatele ka tervislikke jooke ja snäkke.

Koht: Kontoris või mõnes inspireerivas paigas.

 

X-factor: Kas tahad edaspidi mäletada iga inimese nime, kellega kohtud? Tauri annab selleks paar kavalat nippi.

Kellele: Grupi suurus kuni 40 in.

Kestus?ca 1-1,5 h.

Broneeri või küsi lisaküsimusi: