top of page
Milestone-Events-veeb2_edited_edited.jpg
Milestone Events Kuldmuna 2021.png
Milestone Events tiimipilt 2021.jpg
work


 | Milestone sai alguse missioonist teha üritusturundust, mis on julge, jätkusuutlik, strateegiline, visuaalselt põnev ning ajaga kaasas käiv. Täna - 9 aastat hiljem - teame, et see on võimalik ja toimib.


 | Parimad iseloomuomadused: Me ei ole kunagi olnud päris klassikaline üritusturundusagentuur. Põhjus on lihtne ja äge: meie tiim koosneb väga erineva tausta ja kogemusega valdkonna professionaalidest, mis on loonud värske, leidliku ja väga loomingulise koosluse. Meil on avar oskustepagas, mistõttu meie ideed erinevad nii sisult, olemuselt kui ka välimuselt. Meile meeldivad väljakutsed ja personaalsus. Me tahame teada, mis Sinu inimestele päriselt meeldib. Hoiame traditsioone, aga loome uusi ja värskeid lahendusi. Edendame keskkonnasõbralikku sündmuskultuuri. Käime ajaga kaasas ja täiendame end. Oleme professionaalsed ja hoolivad. Kohaneme kiiresti. Meiega on huvitav.


 | Tunnustus:  Lisaks meie pikaaegsetele klientidele, Kuldmunadele ning rahvusvahelistele auhindadele on kindlasti üheks suurimaks tunnustuseks Turundajate Liidu ja Kantar Emori poolt läbi viidud turundusagentuuride maine & klientide rahulolu uuringu tulemused. Milestone Events hinnati esikoha vääriliseks nii projektijuhtimise kvaliteedis, loovuses kui ka võimekuses olla turunduses strateegiline partner. 

bottom of page