Milestone Live & 
Radiustech Studio
 
#ärajätaära
#teostateadlikult
→ Kuidas turundada tänases reaalsuses oma tooteid
→ lisada väärtust juurde brändile / ettevõttele
→ motiveerida, inspireerida ja tunnustada 
oma töötajaid
→ suhelda klientidega
→ või korraldada üritusi
?
Ära jäta oma sõnumit edastamata, vaid tee seda teadlikult!
voogedastus on selleks hetkel parim lava.
Eelolevatel kuudel on soovitatav mitte korraldada üritusi. 
Emotsioone, uudiseid, kultuuri ja infot, mida edasi anda, on aga palju. 
Selleks olemegi loonud stuudioprojekti, mille eesmärk on täita tühimik ürituste-, reklaami- ja meelelahutusmaastikul, kuid teha seda teadlikult, sisukalt, kvaliteetselt ja vastutustundlikult.
kuidas me seda teeme?
Tänu meie suurele tiimile, on meil valmidus aidata sind kõiges!
Aitame kaasa nii tehnilise, sisulise, strateegilise kui ka loomingulise toega, sest lisaks üritusturundusele ja tehnilisele toele töötame stuudioga ühe katuse all mitmete oma ala spetsialistidega väga erinevatest valdkondadest: reklaam, kunst, film, videoproduktsioon, kujundus, trükk, graafiline disain, turundus.
❒ Projekte saame luua sinu kontoris, mõnes unikaalses asupaigas või meie enda stuudios -> tänu sellele saame erinevaid tehnilisi ideid kuluefektiivselt ja kiirelt teostada.
 
❒ Järgime, et tegevus oleks võimalikult kontaktivaba, hügieeniline ja läbimõeldud: eraldatud ruumid, minimaalne tiim, nõuetele ja olukorrale vastavad tervishoiumeetmed ning igakordne desinfitseerimine.
 
❒ Stuudio on kohandatav ning muudetav vastavalt soovidele, stiilile, projekti sisule ning (eri)olukorrast tingitud nõuetele, mis võivad jooksvalt muutuda.
 
❒ Meil on stuudios olemas kvaliteetne tehnikapark (audio-, valgus-, video- ja ülekandetehnika) koos tehnilise meeskonnaga ning lai valik dekoratsioone ja mööblit. Lisaks saame lisatehnika saata kulleriga ka veebisilla vahendusel kontaktis olevate inimeste kodudesse.
❗️🔜 Alates 1. novembrist on meie stuudio läbinud uuenduskuuri!
Lisainfo saamiseks, kirjuta meile!
info@milestone.ee
🍳 20. märtsil toimus Radiustech Studios esimene suurem veebiüritus Kuldmuna,
mis valmis Turundajate Liidu ja mitmete agentuuride ning loovinimeste ühistööl. 
Loe lähemalt siit -> www.turundajateliit.ee/uudised/kuldmuna-toimub-esmakordselt-otse-eetris-telesaate-formaadis. Kuldmuna ülekanne on järelvaadatav: www.kuldmuna.ee/live
#ärajätaära #teostateadlikult
Lisainfo ja broneeringud:
info@milestone.ee // 526 98 90
 
Milestone Events on üritusturundus- ja produktsiooniagentuur, mistõttu on meil võimekus aidata Sind professionaalsel tasemel nii sisu kui teostusega, luues selliselt paremini toimivaid terviklahendusi. Oleme 2018 aasta turundusagentuuride maine & klientide rahulolu uuringu tulemustel hinnatud esikoha vääriliseks nii projektijuhtimise kvaliteedis, loovuses kui ka võimekuses olla turunduses strateegiline partner. 
Stuudio 2.0 on valminud Radiustech Production'i & Milestone Events'i koostööl.

© 2020   Milestone Events / Radiustech OÜ