Rahulikum

linnu-PAUS

Huvitav meeskonnasündmus looduses, mille käigus saate oma meeskonnaga “tuulutada” pea värskeks ning uurida koos loodusetark Val Rajasaarega randa, mis on sadade lindude, imetajate ja kalade elukeskkonnaks.

Sisu:

Sukeldume loodusesse: Esmalt viime teid töökoha rüpest loodusesse, kaunisse Paljassaare randa, kus teid võtab vastu tuntud eesti loodusetark Val Rajasaar, kelle kümnete aastate pikkune retkejuhi kogemus aitab teie meeskonnal näha uusi linde ja avastada mere ääres seda, mida te ise näha ei oskaks.

Linnuretk: Tunniajase retke käigus tutvustab Val Rajasaar Paljassaare eluslooduse põnevaid vorme. Val on kutsunud Paljassaaret ka Väike-Matsaluks, kuna seal on esindatud erakordselt palju linnuliike, mida teie meeskond juba üheskoos vaadelda võib. Lisaks lindudele tutvustab loodusetark kõike muud, mis ranna juurde kuulub alustades rändrahnudest ja lõpetades adruga.

Keskkonnateadlikkuse suurendamine: Val Rajasaar mõistab ka väga hästi Läänemere kui eluskoosluse keskkonnaprobleeme. Seetõttu saab teie tiim linnu-PAUS'i käigus suurendada sel teemal oma teadlikkust.

PAUSi läbiviija: Linnu-PAUS'i aitab läbi viia tõeline loodusetark Val Rajasaar Muraste looduskoolist. Val Rajasaar on lõpetanud TÜ bioloogia, andragoogika ja taksidermisti õppekavad. Ta on kirjutanud mitmeid  ajakirjanduslikke töid loodushariduse ning uurimustöid rohevõrgustiku ja loomade eksperdina. Val on MTÜ Studio Viridis Loodusharidus ja Muraste looduskooli looja, “Tere, kevad!” eestvedaja ja Eesti Keskkonnahariduse Liidu asutajaliige.

Piknik: Enne kui värskemana tagasi tööpaika naasete, saavad teie tiimiliikmete kõhud värskes õhus ka täidetud.

X-faktor: Kas sa tead, kui palju erinevaid linnuliike leidub Paljassaares ja kui palju neist suudad sa oma meeskonnaga leida?

Koht: Paljassaare rannas, Tallinnas või teile sobivas kohas üle Eesti.

Kellele: Grupi suurus kuni 40 in.

Kestus?ca 1-1,5 h.

Väärtus: Loodus, värskus, uued teadmised, stressitaseme alandamine, tähelepanuvõime suurendamine.

Broneeri või küsi lisaküsimusi: