Meelelahutuslik

kontsert-PAUS

Kvaliteetne ja inspireeriv meeskonnasündmus keset tööpäeva koos põneva artistiga privaatse kontserdi vormis, mille käigus saab sinu tiim end emotsionaalselt hea muusikaga turgutada.

Sisu:

Minek sündmuspaika/kogunemine: Esmalt koguneb teie meeskond kontsert-PAUS'i sündmuspaika, mis võib olla kas teie enda hubane kontor või mõni inspireeriv kontserdipaik, näiteks Klubi Laev Tallinna sadamas.

Kohtumine artistiga/inspireeriv sissejuhatus: Toome teie tiimi sündmuspaika, kus teid võtab vastu meie hoolitsev meeskond koos Laura Pritsi (või mõne teie eelistatud artistiga). Enne seda kui Laura rokkima hakkab, toimub inspireeriv vestlusring, kus Laura räägib oma muusiku teekonnast ning uurib ka teie meeskonnaliikmete unistuste ja käekäigu kohta.

Kontserdimoment/sündmuse nael: Seejärel leiab aset kontsert, mille käigus viib Laura kõik külalised emotsionaalsele rännakule.

Kokteili-PAUS: Selleks et muusika teie meeskonna organismi paremini siseneks, ei jäta me teid sellega üksi, vaid pakume teile sündmuse eel, ajal ja järel põnevaid alkoholivabu kokteile otse kokteilimeistri sulest (soovi korral saame kokteilid serveerida ka koos alkoholiga).

X-faktor: Kas soovid teada, kuidas oma kodus laulmise hobile hoogu juurde anda? Laural on sulle mitu head nippi!

Koht: Kontoris või mõnes huvitavas kontsertpaigas.

Kellele: Grupi suurus kuni 100 in.

Kestus?ca 1-1,5 h.

Broneeri või küsi lisaküsimusi: