Veidi pikem

kala-PAUS

Kala-PAUS on kvaliteetne ja läbimõeldud meeskonnasündmus, mille käigus saate oma tiimiga teritada kalapüügioskusi kogenud kalamees Janno Jaadlaga ning võtta osa metsikust kalapüügivõistlusest.

Sisu:

Liigume loodusesse: Kala-PAUS'i käigus viime teid esmalt töökoha rüpest loodusesse ühe kauni ja kalarikka Harjumaa järve äärde, kus võtab vastu üks Eesti parimaid kalamehi - Janno Jaadla, kelle konksu otsa on sattunud tuhandeid kalu.

Õpetussõnad: Enne kui kala püüdma asutakse, varustame teid püügivahendite ja vajalike õpetussõnadega. Kui mõni teie tiimi liige puutub käesoleva kalapüügiviisiga esmakordselt kokku, siis ta ei pea jääma rumalaks. Professionaalid hoolitsevad selle eest, et kogu teie tiim saaks vajaliku tähelepanu ja ettevalmistuse ning et kõik saaksid kalapüügivõistlusest võrdse jõu-õlaga osa võtta.

Kalapüügivõistlus: Kui õpetus käes ja varustus seljas, antakse võimalikult vaikne stardipauk (et kalad ära ei ehmataks) kalapüügivõistlusele. Nüüdseks juba uute oskustega varustatuna võtavad teie tiimiliikmed 2-tunnise võistluse käigus mõõtu kala suuruse ja rohkuse osas. Võistluse käigus selgub, kes on teie tiimi parim kalamees/-naine.

Piknik: Mõnus kõhutäide enne linna naamist.

Koht: Üle Eesti.

 

X-factor: Kui soovid teada parimaid kalastuskohti ja -nippe, siis Jannol on neist üht-teist jagada.

Kellele: Grupi suurus kuni 40 in.

Kestus?ca 4h

Väärtus: Rahu, loodus, värskus, uued teadmised, stressitaseme alandamine, elamus, pikem ajaviide.

Broneeri või küsi lisaküsimusi: