Rahulikum

kalaPAUS

Kas Sinu tiimikaaslased unistavad oma töölaua taga istudes salaja sellest, kuidas nad ühe priske ahvena järvest välja tõmbavad ja rõõmust õhku hüppavad?

 

Sinu võimuses on nende unistus teoks teha. 

Võta kalaPAUS ja püüa kolleegiga kala.

 

kalaPAUS on kvaliteetne ja läbimõeldud meeskonnasündmus, mille käigus saate oma tiimiga teritada oma kalapüügioskust kogenud kalamees Janno Jaadlaga ning võtta osa metsikust kalapüügivõistlusest.

Sisu:

Liigume loodusesse: KalaPAUS käigus viime teid esmalt töökoha rüpest loodusesse, ühe kauni ja kalarikka Harjumaa järve äärde, kus võtab vastu üks Eesti parimaid kalamehi -  Janno Jaadla , kelle konksu otsa on sattunud tuhandeid kalu. 

Õpetussõnad: Enne kui kala püüdma asutakse, varustame teid püügivahendite ja vajalike õpetussõnadega. Kui mõni teie tiimi liige puutub käesoleva kalapüügiviisiga esmakordselt kokku, siis ta ei pea jääma rumalaks. 

Professionaalid  hoolitsevad selle eest, et kogu teie tiim saaks vajaliku tähelepanu ja ettevalmistuse ning et kõik saaksid kalapüügivõistlusest võrdse jõu-õlaga osa võtta.

Kalapüügivõistlus: Kui õpetus käes ja varustus seljas, antakse võimalikult vaikne stardipauk(et kalad ära ei ehmataks) kalapüügivõistlusele. Nüüdseks juba uute oskustega varustatult võtavad teie tiimiliikmed 2 tunnise võistluse käigus mõõtu kala suuruse ja rohkuse osas.

Võistluse käigus selgub, kes on teie tiimi parim kalamees .

 

Piknik: Enne linna naasmist saab kogu tiim oma kõhud head-paremat täis süüa .

Süüa pakub ... , kes on tuntud oma … ja … poolest. 

Väärtus: Vägev elamus, Loodus, Võistlus

Kellele: Neile, kes naudivad loodust ja kalapüüki. 

Grupi suurus maksimaalselt 50 in

Kestus?​ Kokku 4 h

30 min ettevalmistus, 2 h võistlus, 30 m  piknik, 30 min transport.

 

Hind: Erajärve rent 5 h on 400 plus km. (lühem aeg on ilmselt soodsam)

1)spinningu pyyk max 30 inimest (min hind 250 plus km või 20 eur plus km inimene)

2)õngitsemine max 50 inimest(min hind 250 plus km v 15 eur plus km inimese kohta.

Broneeri või küsi lisaküsimusi: